אתי תמרי

סיפורים אנושיים תמיד סיקרנו אותי. רציתי להכיר, לפגוש וליצור חוויה של קירבה פשוטה לאנשים.
הסקרנות למה שקורה בנבכי ליבנו, גרמה לי לחפש ולחקור איך אנחנו חווים את החיים שלנו. הרצון להכיר מקומות חדשים ותחומי עניין שונים, הובילו אותי במסלולי חיים מגוונים שכללו לימודים מתקדמים בכלכלה ומנהל עסקים בטכניון וגם עבודה בחברות הי טק שונות. בפגישות העבודה בארץ ובעולם, נהנתי מהכרויות חדשות, שמעתי סיפורי חיים ובעיקר הכרתי המון אנשים. על ההנאה והחוויות שצברתי, העיבו כאבי גב כרוניים וחוסר סיפוק מעבודת המכירה והשיווק שעשיתי. חיפשתי טיפול שיאפשר לי להחלים וליצור שינוי בחווית התיסכול שחשתי, אז התחלתי תהליך בשיטת גרינברג. התהליך שלי פתח לי חלון למקצוע מרתק, מקצוע שמשלב בתוכו מגע, הנחיה ועבודה עם אנשים, מהמקום שמאפשר לי להדריך, לזהות ולשנות ולאו דווקא לטפל או לפתור בעיות.

ב- 20 השנים האחרונות אני עובדת כמדריכה בשיטה, נהנת ללוות ׳מאבקים אישיים׳ של המטופלים שלי. אני עדיין נפעמת מהיכולת המדהימה הזו של הגוף להחלים מכאבים כרוניים, מהיכולת שלנו לשנות דפוסים מתוך עבודה עם כאב ופחד שחסמנו בעבר ומתוך בחירה אישית ורצון לחוות את החיים כשעשירים ומעניינים יותר.

החזון שלי הוא ללמד אנשים לשנות את מה שמפריע להם, מתוך תשומת לב לכאב האישי של כל אחד ואחת. ללמוד למצוא את הכוח ואת היכולת להרפות את הגוף, לחשוב ולזוז בפתיחות, גמישות והרבה תשוקה לחיים.
אני מרגישה ברת מזל על הסיפוק, העניין והיכולת ללוות אחרים בתהליך המוביל לחופש אישי.